GIRLS:
Shot Put: Skylar Edwards, MG, 34’7”; Kelsey Kennon, MG, 34’6”; Erin Conner, H, 31’5.5”; Emily White, H, 28’11”
Discus: Kelsey Kennon, MG, 111’7”; Dani Harter, MG, 96’3”; Macy Miracle, N, 92’3”; Dakota Shipman, MG, 91’5”
High Jump: Isabela Schroeter, MG, 5’2.5”; Corrin Watts, MG, 5’; Bridgette Millisor, MG, 4’10”; Lydia Metzger, N, 4’4”; Caitlin Thebeault, N, 4’4”; Makenna Belcher, H, 4’4”
Long Jump: Sage Brannon, C, 16’10.75”; Alicia McElwee, C, 15’0.5”; Julianna Ditullio, N, 14’9”; Peyton Carpenter, H, 14’8.75”
Pole Vault: Hope Miracle, N, 10’6”; Allison Johnson, MG, 10’; Lilly Grooms, C, 9’; Caitlyn Lee-Rosch, C, 7’6”
100: Jessica Brewer, MG, 12.28; Peyton Carpenter, H, 13.42; Brooke Bennett, N, 13.96; Natalie Bloom, N, 14.0
200: Jessica Brewer, MG, 26.6; Brooke Bennett, N, 27.5; Sage Brannon, C, 28.3; Peyton Carpenter, H, 28.41
400: Brooke Bennett, N, 1:02.43; Jessica Brewer, MG, 1:04.34; Makenna Belcher, 1:04.74; Bridgette Millisor, MG, 1:06.9
800: Emily Hanft, MG, 2:30.78; Baylee Hack, MG, 2:34.02; Kaitlyn Blunk, N, 2:38.44; Olivia Millisor, MG, 2:38.88
1600: Baylee Hack, MG, 5:20.56; Sophia Thompson, H, 5:41.66; Emily Hanft, MG, 5:43.57; Alex Debord, H, 5:46.48
3200: Baylee Hack, MG, 11:46.54; Sophia Thompson, H, 12:07.37; Olivia Millisor, MG, 12:31.4; Jessica Duryea, N, 13:06.87
100 Hurdles: Allison Johnson, MG, 15.52; Lilly Grooms, C, 17.13; Makenna Belcher, H, 17.16; Chalsea Sweet, H, 17.69
300 Hurdles: Allison Johnson, MG, 46.5; Brooke Bennett, N, 47.22; Chalsea Sweet, H, 51.58; Lilly Grooms, C, 53.0
400 Relay: Mount Gilead, 54.2; Northmor, 54.2
800 Relay: Northmor, 1:55.5; Mount Gilead, 1:55.68
1600 Relay: Northmor, 4:22; Mount Gilead, 4:34.6
3200 Relay: Mount Gilead, 9:53.63; Northmor, 10:29.57
BOYS:
Shot Put: Isaac Arrington, MG, 44’2.5”; Micah Tuggle, MG, 43’7”; Cody Baisden, H, 36’10.5”; Tyler Cooper, MG, 36’8”
Discus: Isaac Arrington, MG, 134’10”; Nick McKinney, MG, 123’3”; Cody Baisden, H, 109’11”; Tyler Cooper, MG, 96’9”
High Jump: Kyle Kegley, N, 6’2”; Demetrius Johnson, N, 5’10”; Ethan Supplee, MG, 5’10”; Jason Bolha, MG, 5’8”
Long Jump: Demetrius Johnson, MG, 23’5.75”; P.J. Lower, N, 20’8”; Aaron Baer, MG, 20’; Conor Becker, N, 19’10.75”
Pole Vault: Tony Martinez, N, 12’8”; Colten Clark, MG, 11’6”; Kyle White, MG, 11’6”; Aaron Berg, N, 10’
100: Brock Veley, H, 11.24; Brandon Stevens, MG, 11.24; Conan Becker, N, 11.29; Demetrius Johnson, N, 11.3
200: Conan Becker, N, 22.64; Brandon Stevens, MG, 23.0; Demetrius Johnson, N, 23.12; Mason Goers, C, 23.44; Brandon Stevens, MG, 23.44
400: Brandon Stevens, MG, 51.05; Drew Zoll, N, 52.6; Alec Moore, N, 52.9; Kyle White, MG, 54.97
800: Nathen Weaver, MG, 2:06.96; Travis Mentzer, H, 2:07.73; Mostyn Evans, N, 2:10.2; Ethan Supplee, MG, 2:11.31
1600: Casey White, MG, 4:40.42; Kyle White, MG, 4:48.6; Brett Shipman, MG, 4:50.19; Gavin Keen, N, 4:57.12
3200: Casey White, MG, 10:01.81; Brett Shipman, MG, 10:13.8; Kyle White, MG, 10:30.34; Mason White, C, 10:32.3
110 Hurdles: Connor Page, MG, 15.2; Liam Dennis, MG, 15.72; Anthony Petulla, N, 16.7; Adam Petulla, N, 17.49
300 Hurdles: Connor Page, MG, 41.89; Liam Dennis, MG, 42.22; Anthony Petulla, N, 43.76; Adam Petulla, N, 43.92
400 Relay: Northmor, 44.2; Highland, 46.44
800 Relay: Northmor, 1:31.2; Mount Gilead, 1:35.51
1600 Relay: Mount Gilead, 3:32.46; Northmor, 3:37.02
3200 Relay: Mount Gilead, 8:31.1; Northmor, 8:43.56