GIRLS:
Shot Put: Nadia Kerman, C, 36’5”; Skyler Edwards, MG, 33’0.5”; Savannah Randall, MG, 32’0.5”; Erin Conner, H, 30’1.5”
Discus: Nadia Kerman, C, 124’; Savannah Randall, MG, 118’10”; Kelsey Kennon, MG, 107’8.75”; Lauren Smith, H, 95’
High Jump: Taylor Belcher, H, 5’; Corrin Watts, MG, 4’8”; Savannah Randall, MG, 4’6”; Hope Miracle, N, 4’6”; Abigail Lorimer, C, 4’6”
Long Jump: Sage Brannon, C, 15’10”; Alicia McElwee, C, 15’9.5”; Christina Rose, H, 14’10.5”; Julianna Ditullio, N, 14’3”
Pole Vault: Hope Miracle, N, 9’5.25”; Lilly Grooms, C, 8’6”; Karalee Patterson, N, 7’6”; Jadyn Shipman, MG, 7’6”
100: Olivia Brewer, MG, 12.51; Jessica Brewer, MG, 13.0; Brooke Bennett, N, 13.2; Katelyn Denney, C, 13.6
200: Olivia Brewer, MG, 26.2; Jessica Brewer, MG, 27.71; Brooke Bennett, N, 27.8; Christina Rose, H, 28.51
400: Brooke Bennett, N, 61.79; Kaitlyn Denney, C, 65.87; Taylor Belcher, H, 65.97; Christina Rose, H, 66.54
800: Darcy Picker, MG, 2:33.8; Micah James, MG, 2:34.94; Maddie Jordan, N, 2:44.28; Alex Debord, H, 2:44.6
1600: Micah James, MG, 5:43; Alex Debord, H, 5:49; Baylee Hack, MG, 5:50.46; Sophia Thompson, H, 5:52.41
3200: Baylee Hack, MG, 12:09.1; Sophia Thompson, H, 12:20.34; Hannah Bush, MG, 12:45.52; Alex Debord, H, 13:01.82
100 Hurdles: Lilly Grooms, 17.17; Chalsea Sweet, H, 18.01; Savannah Randall, MG, 18.1; Selina Cortez, N, 18.6
300 Hurdles: Chalsea Sweet, H, 51.38; Lilly Grooms, C, 52.2; Samantha Peters, N, 52.89; Julianna Ditullio, N, 54.39
400 Relay: Mount Gilead, 53.4; Highland, 56.0; Northmor, 56.0
800 Relay: Highland, 1:55.6; Mount Gilead, 1:55.8
1600 Relay: Mount Gilead, 4:29.5; Highland, 4:32.68
3200 Relay: Mount Gilead, 10:07.45; Highland, 10:28.28
BOYS:
Shot Put: Javi Vasquez, H, 43’11.5”; Isaac Arrington, MG, 43’2.5”; Nathan Price, N, 41’9”; Zach Baker, H, 40’6.75”
Discus: Zach Baker, H, 132’3”; Isaac Arrington, MG, 121’5”; Javi Vasquez, H, 120’6”; Ethan Chapman, N, 119’8.5”
High Jump: James Walker, N, 6’; Gavin Kafka, H, 5’10”; Kolton Smith, N, 5’10”; Drake McCallen, MG, 5’8”
Long Jump: Demetrius Johnson, N, 23’6”; Gavin Kafka, H, 19’7.25”; Brandon Stevens, MG, 19’4.5”; Alex Mason, H, 19’3.75”
Pole Vault: Tony Martinez, N, 11’; Colten Clark, MG, 10’6”; Skyler Streich, C, 10’; Aaron Berg, N, 10’
100: Demetrius Johnson, N, 11.1; Brock Veley, H, 11.2; Jonah Barnett, MG, 11.3; Austyn Albanese, H, 11.31; Mason Goers, C, 11.31
200: Jonah Barnett, MG, 22.4; Austyn Albanese, H, 23.4; Demetrius Johnson, N, 23.4; Drake McCallen, MG, 23.6
400: Austyn Albanese, H, 52.07; Brandon Stevens, MG, 52.4; Demetrius Johnson, N, 53.93; Jack Weaver, H, 54.28
800: Austin Hallabrin, MG, 1:57.37; Nicholas Weiss, 2:07.47; A.J. White, N, 2:10.73; Mostyn Evans, N, 2:12.51
1600: Austin Hallabrin, MG, 4:32.21; Nicholas Weiss, MG, 4:47.4; Casey White, MG, 4:48.4; Trevor Ball, MG, 4:52.63
3200: Casey White, MG, 10:12.7; Kyle White, MG, 10:47; Dalton Lee, H, 10:59; Sy Shipman, MG, 11:08.1
110 Hurdles: Kolton Smith, N, 15.1; Liam Dennis, MG, 16.1; Connor Page, MG, 16.3; Gavin Kafka, H, 16.8
300 Hurdles: James Walker, N, 42.2; Kolton Smith, N, 42.6; Liam Dennis, MG, 43.0; Gavin Kafka, H, 44.19
400 Relay: Mount Gilead, 44.9; Highland, 46.97
800 Relay: Mount Gilead, 1:33.6; Highland, 1:37.4
1600 Relay: Mount Gilead, 3:32.3; Northmor, 3:36.4
3200 Relay: Mount Gilead, 8:14.01; Northmor, 8:32.45